Wrzesień 2022 Październik 2022 Listopad 2022 Grudzień 2022 Styczeń 2023 Luty 2023 Marzec 2023 Kwiecień 2023 Maj 2023

Świetlica w roku szkolnym 2022/2023

działa od poniedziałku do piątku w godzinach:  11:30 – 14:10

Celem działalności świetlicy szkolnej jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom po zajęciach lekcyjnych, w bezpiecznym i miły otoczeniu.  W świetlicy przeprowadzane są zajęcia o zróżnicowanej formie:

- pomoc w odrabianiu pracy domowej,

- zajęcia plastyczno-techniczne,
- swobodne  gry i zabawy,
- zajęcia sportowe i ruchowe na świeżym powietrzu,
- zajęcia z wykorzystaniem środków audiowizualnych (filmy edukacyjne dla dzieci),
- zajęcia dydaktyczne (krzyżówki, rebusy, zgadywanki, wykreślanki, doskonalenie czytania),
- zajęcia rozrywkowe (zabawy okolicznościowe, konkursy)

Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

"Kropka" Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dzieci ze świetlicy szkolnej przystąpiły do zadań. Najpierw obejrzeliśmy film o małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Następnie wykonaliśmy przepiękne prace, których tematyką przewodnią była kropka.